solAmatör Ruh ile Profesyönel çalısıyoruz isimizi Cok Seviyoruz... Sorularınızı cevaplamak icin burdayız.sag

Hakkımızda

tech ajans hakkında

TECH AJANS ŞİRKET HAKKINDA

Tech Ajans ve Bilişim Hizmetleri Genç ve dinamik kadrosuyla, her geçen gün gelişmekte olan web teknolojilerini, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda verimli ve etkin bir şekilde kullanarak, firmalarla hedef kitleleri arasında etkili iletişimi sağlar.

Tech Ajans olarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunarız. Firma içi işlemleri hızlandıran ve çalıma verimliliğiniz arttıran uygulamalar geliştiririz. Müşterilerimizin isteklerini dinler ve kuruma özgü çözümler ile kurum imajı ile bağdaşan bütünsel uygulamalar geliştiririz. Her zaman dünyadaki değişimi takip eder, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanırız. Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.

Web sitesi yazılımı olarak İçerik Yönetim Sistemi kullanan Tech Ajans, firmalara verdiği eğitimle, site içi güncelleme ve değişiklikleri, firmaların kendi bünyelerinde yapmalarına yardımcı olarak, Tech Ajans müşterilerine web sitelerini 7/24 düzenleme ve yönetme imkanı sağlar.

Bu sektördeki müşteri memnuniyet oranı firmadan firmaya değişmektedir. Ve herkes tarafından bilinmektedir ki ne yazık ki bu oranlar yüksek oranlar değildir. Fakat Tech Ajans’ın elde ettiği başarı oranı, bu sektörü hızla geliştirmektedir.